SüpürgeAWOX VAKUMIX ŞARJLI SÜPÜRGE KIRMIZI
SüpürgeAWOX VAKUMIX ŞARJLI SÜPÜRGE KIRMIZI

AWOX VAKUMIX ŞARJLI SÜPÜRGE KIRMIZI

0,00
Marka : Awox
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺323,30(KDV Dahil)
İndirimli : ₺304,86(KDV Dahil)

 

 

Awox Vakumix Şarjlı El Tipi Süpürge


Şarjlı Kullanım

 

Şarjlı kullanım özelliğine sahipti ve bu sayede istediğiniz alanda istediğiniz şekilde kullanım yapmanızı sağlar. El süpürgesi olarak küçük yüzeylerde hızlı kullanım imkânı sunmaktadır.

 

Toz Toplama Özelliği

 

Tozları toz haznesine aktararak toplamaktadır. Sahip olduğu filtre sayesinde tozların kolaylıkla toplanıp biriktirilmesin sağlar. Tozları toz haznesinde biriktiren el süpürgesinin toz torbası yoktur. Toz torbasız olarak pratik kullanım sağlar. Bu sayede temizliğinin yapılması için toz haznesinin boşaltılması yeterli olmaktadır.

 


Kullanım Kolaylaştırıcı

 

Kullanım esnasında kolay yönlendirme yapmayı sağlamak ve taşıma esnasında pratiklik sağlayan tutma yerine sahiptir.

 

Park Pozisyonu

 

Kullanım sonrasında park pozisyonu yataydır ve küçük yapısı sayesinde pratik saklama sağlar. Ayrıca yatay olarak saklamak yerine duvara asarak kolay saklamanızı sağlayan duvara asma aparatına da sahiptir.

 


Şarj Özellikleri

 

Şarj esnasında şarj durumunu belirten bir göstergeye sahiptir ve bu sayede şarj süresini belirlemenizi sağlar. Şarj olan pilin maksimum kapasitesi 9.6 mAh’dir. Şarjlı kullanımı ve küçük boyutları sayesinde anlık kullanım sağlayarak kısa sürede sonuç elde etmenizi sağlar.

 


Kullanım Yüzeyleri

 

Sahip olduğu kullanım ucu ile farklı yüzeylerde profesyonel kullanım sunmaktadır. Dar aralık ucu ile küçük alanları kolaylıkla temizlemenizi sağlayan şarjlı el süpürgesinin standart kullanım başlığı ile köşe, döşeme ve kenarları kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
Son Baktıklarınız
 
Çerez Kullanımı

İnternet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için girmiş olduğunuz veriler K.V.K.K kapsamında kayıt edilmektedir. Detaylı bilgi almak için Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.