Değerli Yatırımcılar,

Değerli İş Ortaklarımız;

Değerli Çalışanlarımız;

 Temelleri 50 yıldan fazlaya dayanan Holdingimiz 2015-2023 yıllarını kapsayacak bir yeniden yapılanma sürecine girmiştir. Geride bıraktığımız dönemde Elektronik, Enerji, Perakende, İnşaat, Turizm, Sağlık ve Gıda Sektörlerinde büyüdük. Bundan sonraki dönemde hem büyüme hem de uzmanlaşmaya devam edeceğiz.

Holding olarak bundan sonraki 10 yıllık dönemin planlaması için başlattığımız hamlede “önce insan” diyerek benimsediğimiz prensip çerçevesinde insan ve çevreye duyarlı bir büyüme anlayışı benimseyeceğimizi ifade etmek istiyoruz. İş ortaklıklarımız ve Yatırımlarımızda da öncelik, bu anlayış olacaktır. Bu çerçevede finansal ve endüstriyel girdilerimizi sağlayan kurumlarla daha yakın bir işbirliğinde olacağımızın altını çizerken  faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde yön veren bir özelliğe kavuşacağımıza inancımız tamdır.

Elektronik sektöründe hem bölgesel güç hem de tedarik gücü anlamında projelendirdiğimiz adımlar bulunmaktadır. Bu projelerin 2014 yılında başlatıldığının altını çizmek istiyoruz. Perakende de ise sektörün ileri gelen firmalarıyla satış noktalarımızı hızla artıracağız. Türkiye’nin yüzünü ağartan Güçlü Kuruluşlarla Holdingimizin iştirakleri stratejik işbirliklerine imza atmaktadır. Sağlık Sektöründe uzmanlaşma anlamında uluslararası kuruluşlarla  çalışma başlatmış bulunmaktayız. Turizm Sektörü Holdingimizin önem verdiği genişleme alanlarından bir tanesidir.  Gıda Sektöründe dikey uzmanlaşmaya giderek yatırımlarımızın verimliliğini ve algısını yükseltmeyi planlamış bulunmaktayız.  Özetle, "Cumhuriyetimizin 100. Yılında Can Holding ve İştirakleri küresel ölçekte Dünya Ekonomisine ve Türkiye’ye hizmet verecektir” müjdesini vermek istiyoruz.

Bu vesileyle 2015-2023 döneminin bizimle beraber bu zorlu ama bir o kadar da keyifli yürüyüşe çıkacak olan iş ortaklarımıza,  çalışanlarımıza, kısaca "Can Holding Ailesi’ne" hayırlar getirmesini diliyoruz.

 Murat CAN

Yönetim Kurulu Başkanı

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

İnternet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için girmiş olduğunuz veriler K.V.K.K kapsamında kayıt edilmektedir. Detaylı bilgi almak için Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.